• Russian
  • Ukrainian
  • English

Спеціальні пропозиції

Ми завжди дбаємо про наших гостях, тому пропонуємо скористатися спеціальними пропозиціями і пакетами, які дозволять заощадити Ваш час та гроші!

***Особливий вікенд***

Ви будете приємно здивовані атмосферою домашнього затишку, європейського комфорту і високим рівнем обслуговування, зупинивши свій вибір на готелі "Дніпро". Тільки для наших гостей готель пропонує по суботах "Особливий вікенд". Зупинившись в одному з наших комфортабельних номерів Люкс або VIP, на два дні і дві ночі, і Вам безкоштовно надається міні-бар.
Одного разу відвідавши наш готель Вам обов'язково захочеться повернутися сюди.

***Весільний пакет***

Це прекрасний подарунок молодій парі, який запам'ятається на все життя.
Індивідуально для кожної пари продумується і розробляється кожна деталь, починаючи від зустрічі весільного кортежу і до моменту, коли Ви ввійдете в весільний номер.
Готель "Дніпро" пропонує всі послуги для того, щоб перетворити першу шлюбну ніч у вишуканий і по домашньому теплий свято.
А вийшовши з готелю через кілька днів Ви будете точно знати, що шлюбна ніч була найкраща і незабутня.

***Новорічна пропозиція***

Зустріч Нового року - одне із незабутніх і важливих свят, це один з моментів відкриття довгоочікуваного нового. Як кажуть у народі - Як новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Готель "Дніпро" пропонує почати Новий рік у відмінній, вишуканою і по-домашньому теплій атмосфері. Скористайтеся нашим спеціальним Новорічних пропозицією, яке включає в себе:
- новорічна ніч в барі нашого готелю;
- святково прикрашений номер;
- вітальний подарунок (шампанське, фрукти).